Kvalitní a levné plastové bazény do země

Levné a kvalitní plastové bazény zapuštěné do země

Kvalitní a levné plastové bazény nabízíme včetně veškerého příslušenství (jmenujme například ionizéry, UV lampy, vysavače a kvalitní filtrační jednotky). V naší nabídce najdete plastové bazény obdélníkové s kulatými rohy v mnoha různých velikostech přesně tak, jak si přeje zákazník. Bazén, to je místo, kde se rodina schází, relaxuje, sportuje, milují jej děti i dospělí a v horkých letních dnech je doslova k nezaplacení. Na kvalitě bychom šetřit neměli, nicméně s námi také ušetříte a kvality se vzdávat nemusíte. Což je ideální kombinace.

Kvalitní a levné plastové bazény, na které se můžete vždy spolehnout!

Kvalita je u nás na prvním místě. Proto nabízíme plastové bazény do země za použití těch nejmodernějších technologických postupů. Jedině tak můžeme garantovat opravdu vysokou kvalitu. Bazény jsou opatřeny UV stabilizací a ochrannou fólií proti možnému poškrábání ve výrobě. Samozřejmostí je také schodiště, které je technologicky a výrobně dokonale zpracované. Z hlediska kvality je zkrátka nepřekonatelné.

Jak vyrábíme plastové bazény pro každého

Zákazníkům nabízíme celoplastové, obdélníkové bazény v azurově modré barvě – caribic, která je podle našich výpočtů u zákazníků nejoblíbenější. Materiál tvoří speciální kopolymer PP s UV stabilizátorem o tloušťce 5 mm. Tento vysoce kvalitní a odolný materiál dodává německá firma Rőchling Engineering Plastics, která se pyšní letitou výrobou PP desek. PP desky jsou odolné proti rozmarům počasí. Pro lepší stabilitu a výbornou statiku jsou naše plastové bazény ještě vyztuženy venkovním žebrováním.

Plastové bazény na míru podle přání zákazníka

Vyrábíme plastové bazény v různých velikostech od těch nejmenších 3 x 2 x 1,2 m až do rozměru 7 x 3 x 1,5 m podle toho, jak si zákazník přeje. Nejoblíbenější barvou je už tradičně modrá – caribic. Vnitřní plastové rohové schodiště vyrábíme z protiskluzového materiálu o tloušťce 8 mm. Je určené k podbetonování.

Jaké jsou hlavní výhody bazénu s rohovým plastovým schodištěm, které je podbetonované?

  • Voda se pod nimi nekazí
  • Schody se neprohnou
  • Uvnitř jsou kvalitně provařené
  • Nechybí speciální protiskluzová úprava

Plastové bazény za rozumnou cenu

Za zmínku stojí také cena plastových bazénů, která je velice příznivá. Naše polypropylenové plastové bazény mají velmi dobrý poměr kvalita – cena. Stavební část a instalace není nikterak náročná. V případě potřeby vám rádi poradíme, přijedeme a pomůžeme. Víme, jak některé stavební firmy pracují, tak jsme schopni poskytnout vám veškeré zásadní informace a zbytek už zvládnete svépomocí. Tímto způsobem můžete také nejvíc ušetřit. Pomůžeme vám, kam bazén umístit, kde zabudovat schodiště, kam a jak daleko odsouvat zastřešení, jakou vybrat filtraci a tak dále.

Jaké příslušenství je vhodné pro plastové bazény na míru? UV lampa, ionizér s přírodními polymery

Všechny bazény jsou osazeny UV lampou a ionizérem s přírodními polymery pro bezchlórovou údržbu vody. Tento způsob se využívá ve veřejných bazénech pro děti. Chlór akorát dráždí pokožku, sliznice a oči. Není to nic zdravého a navíc je nepříjemně cítit. Jde to i bez chóru. Tento systém dokonale ničí všechny viry a bakterie, voda je čistá a zdravotně nezávadná. Lze jej využít v jakémkoliv bazénu bez ohledu na velikosti, či zda je zastřešený.

A na závěr nám dovolte shrnout hlavní výhody plastových bazénů:

  • Mají vysokou životnost a odolnost
  • Snadná montáž
  • Jednoduchá údržba
  • Příznivá cena
  • Luxusní vzhled a elegantní design
  • Možnost zhotovení v mnoha různých tvarech a velikostech

Abyste si mohli vše snadno představit, připravili jsme si pro Vás vzorový plastový bazén v naší firmě. Rádi vám vše vysvětlíme, zodpovíme dotazy a předvedeme jeho funkčnost. Jsme tu pro vás 6 dní v týdnu a moc se na vás těšíme.

Kvalita a spokojenost zákazníka je naší vizitkou.

Komentáře jsou vypnuty.